Miška + David

„Skutočná láska nemôže vzniknúť na prvý pohľad. Na prvý pohľad môže vzniknúť len začiatok skutočnej lásky.“ - Albert Einstein

Späť na zoznam výzdob
Popis výzdoby

Slovensko-nemecká vintage svadba Mišky a Davida s prírodnou výzdobu na želanie. Jednou z hlavných dekór použitých pri vyzdobovaní bola juta, ktorá nechýbala na stoličkách, ale aj na stredových štólach stolov, ktoré zjemňovala čipka. Vďaka týmto doplnkom, vystúpili krásne kombinácie marhuľkových kvetov, ktoré nesmierne zapasovali do celej dekorácie. Moderné kombinácie ruží, mathiol a voňavého eucalyptu vytvorili nezabudnuteľný zážitok v srdciach hostí i mladomanžeľov. O čom svedčila aj milá reakcia, a poďakovanie od novomanželov. Výzdoba so všetkými tlačovinami, menovkami a darčekmi pre hostí bola zladená do jedného štýlu. Na požiadanie sme zhotovili aj handmade drevené vázičky vo farbe teak. Takáto výzdoba je jednoducho dokonalá :-). 

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!

- Miriam Sow Kropajová

Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam

- Petulka Hornišová

Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!

- Michaela Nickel

Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME

- Patricia Maxianová

© 2019 Marryme s.r.o. | Všetky práva vyhradené.