O nás

Sme tím mladých ľudí, pre ktorých sú svadby veľkou záľubou. Preto sme potešení, že sa Vám môžeme predstaviť ako svadobná agentúra Marry me?. Zaoberáme sa svadobnou a rovnako aj spoločenskou výzdobou. Naším mottom je, že vašu svadbu berieme a prežívame ako tú svoju.

 Pôsobíme najmä na celom západnom Slovensku, ale nemáme problém pre Vás pripraviť výzdobu, v ktoromkoľvek kúte Slovenska a Česka. Radi pre vás pripravíme svadobnú výzdobu podľa vášho želania, takisto svadobné pierka, darčeky pre hostí, oznámenia a tlačoviny spracované profesionálnym grafikom.

Nevlastníme žiadnu kanceláriu vo veľkomeste, našou kanceláriou je náš domov, v príjemnej rodinnej atmosfére v malebnej dedinke na Záhorí. Budujeme si cestu založenú na kvalite, nie na kvantite. Pretože každý svadobný pár je iný, tak isto aj výzdoba sa môže líšiť, ale čo sa líšiť určite nebude je NÁŠ rodinný prístup voči VÁM.

 

Spolupracujeme
Fotografka Terézia Ježková
www.jezkova.sk

Recenzie

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!
Miriam Sow Kropajová
Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam
Petulka Hornišová
Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!
Michaela Nickel
Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME
Patricia Maxianová
stretnime sa

Kontaktujte
nás

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme!


Email

info@marry-me.sk

Telefónne číslo

+421 948 222 519 / +421 911 999 035

Adresa

Nádražná 264, 906 32 Jablonica