Barborka + Tomáš

Jún 2016
"Milovať a milovaný byť, je najväčšie šťastie na svete." - J. W. Goethe

Zvolili sme nežnú dekoráciu, pretože lepšie vynikne v kamennom priestore, ktorý je po stranách vyložený tehlami. Výzdoba je tvorená bielym základom, do ktorého sme vniesli jemné tóny staroružovej farby, ktorá už príjemnému priestoru dodáva istú pohodu človeku. Nosným prvkom v celej výzdobe boli martini vázy s hortenziami a orchideami, no z menších dekór boli svietniky, ktoré vytvárali intimitu a príjemne prostredie na rozhovor pri večeri. Veríme, že sme naplnili vašu predstavu a prianie, citiť sa ako princezna :-).

Recenzie

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!
Miriam Sow Kropajová
Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam
Petulka Hornišová
Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!
Michaela Nickel
Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME
Patricia Maxianová
stretnime sa

Kontaktujte
nás

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme!


Email

info@marry-me.sk

Telefónne číslo

+421 948 222 519 / +421 911 999 035

Adresa

Nádražná 264, 906 32 Jablonica