Marika + Radek

Späť na zoznam výzdob
Popis výzdoby

Všade samé ruže! A presne v tomto duchu sa niesla aj celá svadba. Akcentom bola výrazná červená farba, vyjadrujúca vrúcu lásku a vášen, ktorá bola cítiť v celej sále. Okrúhle stoly s vhodným prestieraním dodajú Vašej svadbe ten správny estetický zážitok, vytvoria nevšednosť a nadčasovosť. Na stoličkách boli netradičným spôsobom uviazané mašle, doplnené perlovou brošňou. Svadba vonku, pod holým nebom, je trendom posledných rokov. Ak vás láka tiež romantický obrad vonku, ktorý má nepochybne svoje čaro, svadba na zelenej lúke v objatí krásnych kvetov a teplých lúčov potom neváhajte a inšpirujte sa letnou svadbou. V našej agentúre máme na prenájom drevený svadobný altánok spolu so závesmi, kvetmi a stolčekom na podpisovanie. Pretože krásne detaily robia tú pravú atmosféru. 

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!

- Miriam Sow Kropajová

Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam

- Petulka Hornišová

Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!

- Michaela Nickel

Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME

- Patricia Maxianová

© 2019 Marryme s.r.o. | Všetky práva vyhradené.