Kráľovská modrá oslava

Späť na zoznam výzdob
Popis výzdoby

Drevená vintage dekorácia špecifická svojimi prírodnými dekoráciami, doplnená akcentom kráľovskej modrej farby. Výzdobu oživujú čerstvo natrhané fialkové levandule z Tihány s pôvabnou vôňou, nevestin závoj a margarétky, ktoré celej výzdobe dodávajú istú jemnosť. Stoličky okrášľujú jutové mašle s bielym kvetinovým vzorom, ladiace s vrecúškami na príbor a prestieraním. Celú výzdobu posunuli do dokonalosti charakteristické vázičky, sušené makovice a ďalšie zaujímavé dekorácie. Vďaka kombinácii farieb a krásnej vôni, ktorá pohladí nejednu dušu, sa hostia cítili útulne a odpočinuto. 

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!

- Miriam Sow Kropajová

Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam

- Petulka Hornišová

Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!

- Michaela Nickel

Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME

- Patricia Maxianová

© 2019 Marryme s.r.o. | Všetky práva vyhradené.