Mima + Jojo

September 2017
"Kúzlo šťastia nespočíva v bohatstve ani kráse, ale v harmónii dvoch sŕdc, ktoré patria k sebe." - J. W. Goethe

Výzdoba bola šitá priamo na mieru a ladená do bielo-ružova. Hlavný stôl mladomanželov zdobila ružovkastá ikebana s drevenými lampášikmi a sviečkami, ktoré dotvárali tú pravú romantickú atmosféru. Na nevestino želanie sme vyzdobili aj vonkajší altánok bielymi závesmi a mašľami. Pôsobili honosne a dodali altánku istú gráciu. Stoličky boli ozdobené dreveným srdiečkom s mašličkou. Ďakujeme, že sme práve my mohli pre Vás pripraviť a dekorovať váš priestor. Želáme Vám krásny spoločný život.

Recenzie

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!
Miriam Sow Kropajová
Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam
Petulka Hornišová
Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!
Michaela Nickel
Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME
Patricia Maxianová
stretnime sa

Kontaktujte
nás

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme!


Email

info@marry-me.sk

Telefónne číslo

+421 948 222 519 / +421 911 999 035

Adresa

Nádražná 264, 906 32 Jablonica