Paťka + Pali

Svet má tisícky krásnych podôb a my sme sa ich rozhodli sledovať jedným pohľadom.

Späť na zoznam výzdob
Popis výzdoby

Inšpirované dekoráciou glitter champagne. Bohato zdobené sklenené vázy sú doplnené visiacimi krištáľovými girlandami, ktoré okrášľovali biele stoly so saténovou štólou vo farbách glitter champagne. Biela látka na strope odľahčuje extravagantnú výzdobu, dodáva pocit čistoty a hostia si pripadajú akoby mali oblaky priamo nad hlavou. Lampióniky umiestnené na strope predstavujú symbol svetla a lásky, ktorú veríme, že mladomanželom prinesli. 

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!

- Miriam Sow Kropajová

Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam

- Petulka Hornišová

Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!

- Michaela Nickel

Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME

- Patricia Maxianová

© 2019 Marryme s.r.o. | Všetky práva vyhradené.