Veronika + Henri

Júl 2017
Keď sa láska podarí...

Jedna horúca júlová svadbička dvoch úžasných ľudí Veroniky a Henriho ❤️ s obradom pod holým nebom na nádvorí Smolenického zámku. Celý koncept svadby pôsobil veľmi jemno, čisto a elegantne, ako si nevesta želala. Vysoké vázy a veľa horiacich sviečok, najmä na stole mladomanželov, tomu dodávali tú pravú romantickú atmosféru. Stoličky boli zdobené bielymi šifónovými mašlami v bohémskom štýle, ktorý presne zapasoval k typu našej nevesty. Bolo nám potešením!

Recenzie

Nevieme slovami opísať vďaku za všetko! Od začiatku ústretovosť, komunikácia, profesionalita...až po konečný výsledok vyrazilo nám to dych bez Vás by to nebolo ono! Prenádherná výzdoba, svadobný altánok, svadobné auto. Nemáme slov ešte raz ďakujeme celému tímu...aj za darček!
Miriam Sow Kropajová
Velmi pekne dakujeme za vyhru mena s datumom na svadobny stol,velka spokojnost urcite odporucam
Petulka Hornišová
Dakujem uzasnej pani Monike a jej timu za prekrasnu svadobnu vyzdobu a pierka. Na vsetkom sa dalo dohodnut, skvela komunikacia, super vysledok a dokonca nebol ani problem vyrobit cast vyzdoby podla nasich predstav, takze maximalna spokojnost. Dakujeme!
Michaela Nickel
Chceli by sme sa Monike veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás nachystala od vyzdobenia sály a miesta odobierky až po svadobné auto a pierka.. všetko nachystala presne podľa mojej predstavy, krásna a úžasná práca! ĎAKUJEME
Patricia Maxianová
stretnime sa

Kontaktujte
nás

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme!


Email

info@marry-me.sk

Telefónne číslo

+421 948 222 519 / +421 911 999 035

Adresa

Nádražná 264, 906 32 Jablonica